user-controlpanel

reviewers-controlpanel

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1396/10/05
اعلام نتیجه داوری مقالات »
1396/10/07
برگزاری کنفرانس »
1396/10/10
کانال تلگرام کنفرانس

پژوهشگران محترم می­‌توانند با عضویت در کانال تلگرام کنفرانس از اخبار و دیگر رویدادهای کنفرانس در سریعترین زمان ممکن آگاهی یابند.

 
پوستر همایش

 

 

اخبار سایت

به اطلاع می‌رساند با توجه به اعلام قبلی دبیرخانه کنفرانس، تمامی گواهی‌نامه ها و لوح فشرده مجموعه مقالات از طریق اداره پست به نشانی پستی پژوهشگران و شرکت‌کنندگان محترم ارسال گردید.

1396/10/30 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می‌رساند که گواهی‌ پذیرش مقالات به‏ همراه لوح فشرده مجموعه مقالات، حداکثر 3 هفته پس از برگزاری کنفرانس به آدرس ثبت شده در پروفایل کاربری ارسال خواهد شد.

1396/10/13 اطلاعات بیشتر ...

به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی، و همچنین استقبال گسترده شما پژوهشگران گرامی، کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع با تاکید بر اقتصاد مقاومتی با موفقیت اجرا گردید.
امیدواریم که این رویداد علمی بتواند بازخورد مناسب را برای کلیه شرکت کنندگان فراهم نموده باشد و راهی بسوی پیشرفت برای پژوهشگران کشور عزیزمان روشن کرده باشد.

1396/10/13 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع پژوهشگران گرامی می‌رساند، با توجه به هماهنگی و تماس‎های گرفته شده توسط دبیرخانه کنفرانس با شرکت‌کنندگانی که جهت ثبت‌نام نهایی (حضور در کنفرانس) اقدام کرده بودند، ID Card آن پژوهشگران جهت حضور در روز برگزاری، صادر و به همراه اطلاعات تکمیلی (زمان و مکان برگزاری کنفرانس) ارسال گردید.

1396/10/09 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع پژوهشگران گرامی می‌رساند، آخرین مهلت پرداخت هزینه اکسپت مقالات و هزینه گواهینامه بین‌المللی IQS انگلستان و کارگاه‌های آموزشی، حداکثر تا 9 دی ماه می‌باشد. بدیهی است به پژوهشگرانی که تا این تاریخ وجوه مربوطه را پرداخت نفرمایند، هیچ‌گونه گواهینامه‌ای تعلق نخواهد گرفت.

 

1396/10/07 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند، دبیرخانه کنفرانس جهت جلب رضایتمندی حداکثری مخاطبان فرهیخته، اقدام به برگزاری مجموعه کارگاه‌های علمی با موضوعات کاربردی و تدریس توسط اساتید مجرب را در بخشی از برنامه‌های متنوع کنفرانس در نظر گرفته است.

خاطر نشان می‌گردد ظرفیت کارگاه‌ها محدود بوده و اولویت با عزیزانی می‌باشد که در اسرع وقت اقدام به ثبت نام نمایند.

لیست کارگاه‌ها و زمان برگزاری آنها در پنل کاربری پژوهشگران قابل مشاهده می‌باشد.

1396/10/03 اطلاعات بیشتر ...

احتراما بدین وسیله از تمامی اساتیدی که بعنوان داور با اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، همکاری داشتند، کمال تشکر و قدردانی بعمل می‌آید. شایان ذکر است که لیست اسامی این بزرگواران از صفحه هیات علمی و کمیته داوران همایش قابل مشاهده است. همچنین به اطلاع می‏‌رساند که برای تمامی این افراد گواهی داوری در کنفرانس صادر خواهد شد.

 

 

1396/09/30 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع فرهیختگان گرامی می رساند، دبیرخانه کنفرانس به 3 مقاله برتر انتخاب شده، لوح تقدیر و تندیس ویژه کنفرانس را اعطا خواهد نمود.

1396/09/25 اطلاعات بیشتر ...

طی تفاهم نامه منعقده فی مابین مرکز همایش‌های ایرانیان (دبیرخانه کنفرانس) و آکادمی IQS انگلستان، پژوهشگران و شرکت کنندگان عزیز می‌توانند "مقالات پذیرفته شده خود" و "کارگاه های آموزشی" را تحت لیسانس بین‌المللی IQS Academy انگلستان دریافت کنند.

ضمنا خاطرنشان می شود جهت استعلام گواهینامه های مربوطه، از طریق وب سایت آکادمی با وارد نمودن شماره گواهینامه، اطلاعات پژوهشگر/دانش پذیر مشاهده می گردد.

1396/09/21 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع پژوهشگران عزیز، اساتید و همکاران گرانقدر و دانشجویان دکترا و قبولی های آزمون دکترای 1396 می رساند، پیرو مصوبه اخیر جلسه شورای سیاستگزاری اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع با تاکید بر اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال) به اتفاق آرا مصوب شده است که پژوهشگران با حداقل مدرک دانشجوی دکترا و همچنین قبولی های آزمون دکترای 1396 و اساتید و همکاران عضو هیات علمی دانشگاه با مدارج علمی استادیار، دانشیار و استاد چنانچه علاقمند به عضویت در کمیته علمی و داوری کنفرانس می باشند باید مدارک زیر را به آدرس ایمیل کنفرانس irancnf@gmail.com ارسال نمایند:

1396/09/19 اطلاعات بیشتر ...

با یاری خداوند "مرکز همایش‌های ایرانیان" در حالی اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع با تاکید بر اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال)‎‎ را برگزار می‌کند که ما هر ساله شاهد گسترش چشمگیر علوم مدیریتی و مهندسی در سراسر کشور هستیم.

1396/09/09 اطلاعات بیشتر ...

 • جهت ارسال بیش از یک مقاله نیاز به ثبت نام مجدد نمی‌باشد، لذا پژوهشگران در همان پنل کاربری خود می­‌توانند سایر مقالات را ارسال نمایند.

 

1396/08/30 اطلاعات بیشتر ...

بنابر مصوبه‌ی شورای سیاست گذاری کنفرانس، پژوهشگرانی که تمایل دارند، داوری مقاله آنها با اولویت زمانی بالاتری صورت گرفته و نتیجه داوری سریع‌ تر به اطلاعشان برسد، از طریق ارسال یک ایمیل به دبیرخانه کنفرانس، نام و کد مقاله مورد نظر را جهت داوری زودهنگام اعلام نمایند.

1396/08/27 اطلاعات بیشتر ...

 

به اطلاع می رساند، اطلاع رسانی کنفرانس توسط مجله حسابرس مربوط به بزرگترین دستگاه نظارتی کشور (سازمان حسابرسی کل کشور) در سایت www.hesabras.com انجام گردیده است.

1396/07/19 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع پژوهشگران عزیز، اساتید و همکاران گرانقدر و دانشجویان دکترا و قبولی های آزمون دکترای 1396 می رساند، پیرو مصوبه اخیر جلسه شورای سیاستگزاری اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع با تاکید بر اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال) به اتفاق آرا مصوب شده است که پژوهشگران با حداقل مدرک دانشجوی دکترا و همچنین قبولی های آزمون دکترای 1396 و اساتید و همکاران عضو هیات علمی دانشگاه با مدارج علمی استادیار، دانشیار و استاد چنانچه علاقمند به عضویت در کمیته علمی و داوری کنفرانس می باشند باید مدارک زیر را به آدرس ایمیل کنفرانس irancnf@gmail.com ارسال نمایند:

1396/07/18 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند که طبق تفاهم نامه منعقد شده فی ما بین "مرکز همایش‌های ایرانیان" و "انتشارات بوم سازه"، کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع با تاکید بر اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال) مورد تایید این پایگاه بوده و تمامی مقالات پذیرش شده در این همایش در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی جمهوری اسلامی ایران، به صورت تمام متن نمایه می‎‌گردند.

1396/07/12 اطلاعات بیشتر ...

احتراماً به استحضار میرساند طی پیگیری های به عمل آمده توسط کمیته علمی و اجرایی این کنفرانس، امکان نمایه سازی آنلاین مقالات پذیرش شده کنفرانس در پایگاه CROSS REF و اخذ کد بین المللی DOI یا Digital Object Identifier میسر گردید.

1396/06/19 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع می‌رساند به منظور بهبود کیفیت و سرعت اطلاع‌رسانی و افزایش ارتباط دانشجویان، پژوهشگران و شرکت‌کنندگان محترم با آخرین اطلاعیه‌ها و اخبار مهم مربوط به "کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع با تاکید بر اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال)"  لینک کانال رسمی تلگرام "مرکز همایش‌های ایرانیان" به پیوست ارایه می‌گردد. پژوهشگران محترم می­‌توانند با عضویت در این کانال تلگرام از اخبار و دیگر رویدادهای کنفرانس در سریعترین زمان ممکن آگاهی یابند.

1396/05/29 اطلاعات بیشتر ...

بر اساس مصوبات شورای سیاستگزاری کنفرانس و به منظور ارائه خدمات برتر به فرهیختگان شرکت کننده در کنفرانس ، دبیرخانه کنفرانس اقدام به تهیه و ارسال گواهینامه بین المللی شرکت در کنفرانس خواهد نمود.لازم به ذکر است این گواهی نامه قابلیت پیگیری در سایت مذکور را دارد.

1396/04/10 اطلاعات بیشتر ...

کلیه نویسندگان مقالات میتوانند ، مقالات خود را به دو زبان فارسی و لاتین ارسال کنند. بدیهی است مقالات به هر دو زبان داوری خواهند شد و در صورت پذیرش ، میبایست در روز کنفرانس همان مقاله پذیرش شده ارائه گردد.

1396/04/10 اطلاعات بیشتر ...

در این کنفرانس، مقالات به صورت پژوهشی، مروری، مطالعات موردی، ارائه تجارب، پانل ها، مشاهدات، انواع روش های کمی و کیفی و ... قابل ارائه بوده و به دو شکل الف- ارائه (شامل شفاهی و مجازی) و ب- پوستر پرزنت خواهند شد. بر این اساس توضیحاتی در ادامه مطلب در رابطه با تفاوت این دو روش ارائه و نحوه تنظیم فایل نهایی مقالات در کنفرانس ارائه شده است:

 

1396/04/10 اطلاعات بیشتر ...

دبيرخانه كنفرانس جهت احترام به پژوهشگران کشور و ترویج فرهنگ صداقت و امانت داری در کار علمی، اصالت تمامي مقالات را با دقت مورد بررسي قرار می دهد. بنابراین از آنجا که مسئولیت صحت و اعتبار علمی و ادبی مقاله ارسال شده، بر عهده فرد فرستنده مقاله می باشد، در صورت اثبات سرقت علمی، مراتب به صورت مکتوب به جامعه علمی کشور اعلام می شود.

1396/04/10 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه کنفرانس به دنبال ایجاد فرصتی برای تبادل اندیشه‌ها و تجارب در حوزه مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع، اقدام به فراخوان ارسال مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی نموده است. بر این اساس از صاحبنظران، پژوهشگران، دانشجویان و اساتید این حوزه تقاضا می شود نسبت به ارسال مقالات و دیگر آثار خود به کنفرانس اقدام نمایند. برای آشنایی بیشتر با سرفصل های کنفرانس و اطلاع از نحوه ارسال مقالات به محورهای کنفرانس مراجعه نمایید...

1396/04/10 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد و داوطلبینی که در مرحله اول آزمون دکترای 1396 قبول شده اند و دعوت به مصاحبه شده اند و هر پژوهشگری که بنابر هردلیلی گواهینامه اکسپت  مقاله را نیاز دارند می رساند که این گروه از عزیزان مقاله شان را از طریق سایت کنفرانس ارسال می نمایند و پس از داوری و اعلام نتیجه پذیرش ظرف 48 ساعت و واریز هزینه اکسپت مقاله ، گواهینامه اکسپت مقاله برایشان ایمیل می گردد و اصل گواهینامه و سی دی مجموعه مقالات اکسپت شده کنفرانس ، یک هفته پس از برگزاری کنفرانس برای پژوهشگران پست پیشتاز می گردد.البته هزینه این پست پیشتاز برعهده دبیرخانه کنفرانس می باشد.

 

1396/04/10 اطلاعات بیشتر ...

به دلیل تماس های مکرر پژوهشگران عزیز به اطلاع می رساند:

این کنفرانس به دو صورت حضوری وغیرحضوری پذیرای عزیزان بوده  ودرصورت پذیرش مقاله توسط کمیته محترم داوران، پژوهشگرانی که به هر دلیل امکان حضور فیزیکی در روز برگزاری کنفرانس را ندارند،گواهینامه پذیرش مقاله و دی وی دی مجموعه مقالات اکسپت شده کنفرانس برای پژوهشگران عزیز پست پیشتاز خواهد شد. ضمنا هزینه پست پیشتاز بر عهده دبیرخانه کنفرانس خواهد بود.

1396/04/10 اطلاعات بیشتر ...

جهت دریافت پوستر کنفرانس روی گزینه "اطلاعات بیشتر" کلیک نمایید.

1396/05/08 اطلاعات بیشتر ...

  محورهای کنفرانس

  مدیریت

  علوم تربیتی و روان‌شناسی

  حسابداری

  اقتصاد

  مهندسی صنایع

  دبیرخانه کنفرانس

   

  ساری

   

  تاریخ های مهم کنفرانس

   

  10 دی ۱۳۹۶

   

  امروز : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  برگزار کنندگان همایش
  مرکز همایش‌های ایرانیان اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع با تاکید بر اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال)
  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  5
  بازدید دیروز :
  3
  بازدید کل :
  259505